1.سرمایه گذاری کردن در بهترین ها:به جای پر کردن به سرعت یک اتاق با وسایلی که شما می توانید تهیه کنید,سعی کنید از وسایل محدودی که واقعا به آنها علاقه دارید در مراحل مختلف و به آرامی در طی مرور زمان به اتاقتان اضافه کنید.

2.از لباس های شخصی اقتباس کنید.اگر شما یک بلوز با رنگ دلخواه یا هر چیزی که دارای بافت هموار و صاف است دارید,آن را به یک نقاش منزل نشان دهید تا مطابق رنگ آن برای شما رنگ مورد علاقه تان را تهیه کند.

3.روشن کردن فضا:بازتاب پارچه های پر تلالو و کاغذ دیواری های روشن به فضا کمک خواهد کرد که روشن تر به نظر برسند.

4.از آنچه که دارید لذت ببرید.بر روی چیزهای با ارزش اتاق تاکید کنید.اگر سقف بلندی دارید پرده های بلند آویزان کنید و اگر اتاقتان مانند یک جعبع تاریک است آن را تغییر دهید,با یک رنگ سفید روشن,فضای تیره و خفه را نجات دهید.با آنچه که دارید و همیشه راحتی را در نظر بگیرید.

5.نورها:حداقل 3 تا منبع نور در یک اتاق داشته باشید هدف مطلوب با یک لامپ سقفی و چندین لامپ زمینی و رومیزی بدست می آید.از آباژورها می توانید برای روشن کردن گوشه های تیره استفاده کنید.

6.بیشتر از وسایل آنتیک و عتیقه و شیک استفاده کنید.در یک اتاق نشیمن بیشتر از وسایل و عتیقه های شگفت انگیز استفاده کنید.این حرکت برای فضای ورودی هم عالی می باشد.

7.فضای ورودی را جدی بگیرید .از فضای ورودی غفلت نکنید!فکر کنید که به عنوان یک پیش غذا می باشد.فضای ورودی باید سبک همه جای منزلتان را منعکس کند,به عبارتی دیگر باید خلاصه ای از تمام فضای منزلتان باشد.باید در مهمانان حسی ایجاد کنند که راغب باشند تا بیشتر ببینند.

8.بیشتر جمع آوری کنید.هر وسیله ایی که دوست دارید و با شما صحبت می کند را جمع آوری کنید,مهم نیست که چه چیزی هست و در چه تعدادی می باشد,مهم این است که شما آنرا دوست دارید.

9.خطر!وسایل روی میز,وسایل اضافی محل ورودی,کفش ها,کوله پشتی بچه ها,و نامه هر وسیله ایی که نمایش گذاشتن آن زیبا نیست باید در کمدها و فضاهای تعبیه شده برای این منظور,بایگانی شود.

10.آن سوی کاغذ دیواری:تغییر رومبلی زدن و کاغذ دیواری کردن یکی از بهترین کارها برای ایجاد یک تغییر اساسیدر منزل می باشد که هزینه ها را تا حدودیمی تواند کم کند.

 

 

منبع:دکتر رضا شاطریان

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. عضو شوید یاوارد حساب خود شوید. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

آمار بازدید سایت

امروز1144
دیروز3852
این هفته26707
این ماه13371
در کل1188742

1399-04-14